Авто портал

Автомобильный портал - автомобили, авто-новости, тюнинг статьи, тест-драйвы и др.

auto-car.ucoz.ru

Добкін виявився біднішим за свого заступника

Добкін виявився біднішим за свого заступника Харківська влада нарешті зізналася у власних заробітках. Після вступу в силу закону "Про доступ до публічної інформації" чиновники відповіли на запит і розсекретили усе, що нажили в минулому році. Офіційних мільйонерів серед харківських чиновників - ні єдиного, пише "Сегодня".

Згідно декларацій доходів за 2010 рік, які надали держслужбовці, найбагатшим виявився віце-губернатор Юрій Сапронов. У документі крім зарплати в 70 952,76 грн. (призначений у квітні 2010-го, середня зарплата на місяць – близько 7000 гривень) зазначений дохід від підприємницької діяльності в сумі 115 957 гривень. Як відомо, Сапронов – президент харківського гольф-клубу, на території якого працює також ресторан "Альбатрос". Чим володіє найбагатша людина в обладміністрації, залишається таємницею, тому що податківці вимагають докладного звіту про квартири-землі-автомобілі тільки від чиновників першого і другого рангів (у Сапронова – третій). Але квадратні метри у замгубернатора все-таки числяться, і чималі, судячи з того, що на рік на їх утримання він витратив майже 50 000 гривень.

Трохи позаду свого зама по доходах – глава області Михайло Добкін, який володіє двокімнатною квартирою на Салтівці (прописаний там, але не живе). На посту губернатора (а до квітня – мер Харкова) заробив за рік трохи більше 100 000 гривень - на місяць близько 8750 гривень. На рахунках в банках у нього – майже 63 000 гривень. А ось капітальних вкладень в нерухоме майно губернатор, судячи з декларації, не робив: окрім квартири в 44 квадратних метра за ним нічого не числиться, навіть гаража для його джипа Toyota Land Cruiser (коштує близько 60-80 тисяч у.о.) і фінського катера Silver. Варто відзначити, що немає гаража і у членів сім'ї губернатора, на рахунку яких ще дві іномарки. Зате квадратних метрів у чотирьох дітей і дружини Михайла Марковича – приблизно по 30 на кожного (всього вказаний 161).

Єдиним, хто "засвітив" доходи своїх близьких, виявився губернатор Михайло Добкін. Він прозвітував, що його дружина (троє дітей - неповнолітні, старша донька Алла - студентка Народної української академії) заробила за минулий рік 43 672 гривні. Крім того, дружина першої особи області володіє двома машинами - джипом Mersedes GL і елітним мікроавтобусом Volkswagen multivan.

Нагадаємо, раніше мер Харкова Геннадій Кернес одним з перших серед мерів міст України оприлюднив декларацію про свої доходи. Згідно з декларацією, загальна сума сукупного доходу Кернеса в 2010 році склала 140974,87 грн., В тому числі зарплата - 118522,81 грн.

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]